Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Franke 700037 Bushing For Door Hinge
Item:
#1472622
Technical details
| Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | 700037 |
| Manufacturer Part # | 700037 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Franke 700037 Bushing For Door Hinge
