$187.21
$236.06
Compare Price
You save
$48.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Franke 7000734-3.15 Fan Axial 3 3/16" 110v 15w
Item:
#1151012
Technical details
| Fits with Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | 7000734-3.15 |
| Manufacturer Part # | 7000734-3.15 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Franke 7000734-3.15 Fan Axial 3 3/16" 110v 15w
$187.21
$236.06
You save
$48.85
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franke 7000734-3.15 Fan Axial 3 3/16" 110v 15w

