Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Franke AL170509 Catch Door
Item:
#1130988
Technical details
| Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | AL170509 |
| Manufacturer Part # | AL170509 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Franke AL170509 Catch Door
$10.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franke AL170509 Catch Door
