$9.26
$21.37
Compare Price
You save
$12.11
(57%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other E612017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Franke E612017 Fan Blade 5" Cw
Item:
#1151559
Technical details
| Fits with Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | E612017 |
| Manufacturer Part # | E612017 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Franke E612017 Fan Blade 5" Cw
$9.26
$21.37
You save
$12.11
(57%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franke E612017 Fan Blade, 5 In (diameter), Clockwise Rotation, 0.218 Bore

