$801.88
$884.72
Compare Price
You save
$82.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Silver King .
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King E619337
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Franke E619337 115v/60 Compr Kit Egus70hlp
Item:
#1146768
Technical details
| Manufacturer | Franke |
|---|---|
| Model Number | E619337 |
| Manufacturer Part # | E619337 |
| Height | 10.84" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 24.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Brazil |
| Product Type | OEM |
Franke E619337 115v/60 Compr Kit Egus70hlp
$801.88
$884.72
You save
$82.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franke E619337 115v/60 Compr Kit Egus70hlp



