$40.50
$65.00
Compare Price
You save
$24.50
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other aftermarket .
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other 141197
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Franklin Chef 141197 Ceramic 5 X 6 1/4
Item:
#1138147
Technical details
| Fits with Manufacturer | Franklin Chef |
|---|---|
| Model Number | 141197 |
| Manufacturer Part # | 141197 |
| Height | 6.25" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Franklin Chef 141197 Ceramic 5 X 6 1/4
$40.50
$65.00
You save
$24.50
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franklin Chef 141197 Center Ceramic Radiant 5" X 6-1/4", Franklin Chef Broiler Gh(79c 790 792).
