Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Market Forge aftermarket .
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 146257
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Franklin Chef 146257 Thermopile W/ Pg9 Adaptor
| Fits with Manufacturer | Franklin Chef |
|---|---|
| Model Number | 146257 |
| Manufacturer Part # | 146257 |
| Height | 0.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Franklin Chef 146257 Thermopile 2 Lead 32" W/ Pg9 Adaptor 750 Mv, Anets Fryer 14 & 18x-1(aa D E) Sx-14(aa D E)., Frymaster Fryer Where Applicable Feb. 1993 & After., Market Forge, Kettle Where Applicable., Skillet Where Applicable.

