$5.98
$6.60
Compare Price
You save
$0.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 490305
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Franklin Chef 490305 Link Belt (3/4" Pitch)
Item:
#1179023
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Franklin Chef |
|---|---|
| Model Number | 490305 |
| Manufacturer Part # | 490305 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Franklin Chef 490305 Link Belt (3/4" Pitch)
$5.98
$6.60
You save
$0.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franklin Chef 490305 Type 3/4" Pitch

