Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Franklin Chef 611374 Gasket Door 18 1/2" X 27 1/4"
| Fits with Manufacturer | Franklin Chef |
|---|---|
| Model Number | 611374 |
| Manufacturer Part # | 611374 |
| Height | 0.75" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 18.75" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Franklin Chef 611374 Door Gasket 18-1/2" X 27-1/4", 3/8" Mag 13/16" Base 11/16" High, 4 Sided 1 Side Non-magnetic), Snap-in Dart Mount, Silver King Sksf Sksr Sksr/ceu1 Sksr/cru
