$2.34
$2.76
Compare Price
You save
$0.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Franklin Chef 620417 Gasket Blower Inlet
Item:
#1133294
Technical details
| Manufacturer | Franklin Chef |
|---|---|
| Model Number | 620417 |
| Manufacturer Part # | 620417 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Franklin Chef 620417 Gasket Blower Inlet
$2.34
$2.76
You save
$0.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Franklin Chef 620417 Outer Diameter 4", 51 Mm
