Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9170055S Rotor Set Stg 7 Sst Custom Usa
Item:
#1475037
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9170055S |
| Manufacturer Part # | 9170055S |
| Height | 22.71" |
| Width | 21.9" |
| Depth | 21.9" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9170055S Rotor Set Stg 7 Sst Custom Usa