Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 9171093
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9171093 Gas Control Block Sgtp 7
Item:
#1834061
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9171093 |
| Manufacturer Part # | 9171093 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9171093 Gas Control Block Sgtp 7