Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9172078 Blade Fan 150 Mm For Stg
Item:
#1475044
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9172078 |
| Manufacturer Part # | 9172078 |
| Height | 3" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9172078 Blade Fan 150 Mm For Stg