Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9172113 Flatcable 34 Pole
Item:
#1474744
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9172113 |
| Manufacturer Part # | 9172113 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9172113 Flatcable 34 Pole

