Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9191200 Valve E 1/4 3/4" 10 (m M/m/m/m) 110 127v
Item:
#1474823
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9191200 |
| Manufacturer Part # | 9191200 |
| Height | 3.1" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 1.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fri-Jado 9191200 Valve E 1/4 3/4" 10 (m M/m/m/m) 110 127v
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9191200 Valve E 1/4 3/4" 10 (m M/m/m/m) 110 127v
