Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9191280 Fan Rg128/1300 3612 Ul
Item:
#1475130
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9191280 |
| Manufacturer Part # | 9191280 |
| Height | 7.05" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 3.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9191280 Fan Rg128/1300 3612 Ul

