Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9192014 Chain 3/8"x 7/32" 154 Links 06b1
Item:
#1475131
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9192014 |
| Manufacturer Part # | 9192014 |
| Height | 1.45" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9192014 Chain 3/8"x 7/32" 154 Links 06b1