Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Fri-Jado 9221027S Tube Light 5 21w 830 Foodsave W/oring
Item:
#1475070
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Fri-Jado |
|---|---|
| Model Number | 9221027S |
| Manufacturer Part # | 9221027S |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 35.5" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Fri-Jado 9221027S Tube Light 5 21w 830 Foodsave W/oring
$58.58
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Fri-Jado 9221027S Tube Light 5 21w 830 Foodsave W/oring
