Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frontline International, Inc. 40010067 Rigid Caster
Item:
#1475153
Technical details
| Manufacturer | Frontline International, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 40010067 |
| Manufacturer Part # | 40010067 |
| Height | 4.6" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frontline International, Inc. 40010067 Rigid Caster