$17.39
$18.06
Compare Price
You save
$0.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frontline International, Inc. 60020012 Panel Mount Receptacle
Item:
#1475154
Technical details
| Manufacturer | Frontline International, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 60020012 |
| Manufacturer Part # | 60020012 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frontline International, Inc. 60020012 Panel Mount Receptacle
$17.39
$18.06
You save
$0.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frontline International, Inc. 60020012 Panel Mount Receptacle
