Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frontline International, Inc. 60020016 Heater Belt 120v/500w
Item:
#1845032
Technical details
| Manufacturer | Frontline International, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 60020016 |
| Manufacturer Part # | 60020016 |
| Height | 4.55" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frontline International, Inc. 60020016 Heater Belt 120v/500w
About this item
Product Details
Product Details
Frontline International, Inc. 60020016 Heater Belt 120v/500w




