Free Shipping
Free Shipping
$1,449.17
$1,584.03
Compare Price
You save
$134.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frontline International, Inc. 60030056 Pump & Motor
Item:
#1475159
Technical details
| Manufacturer | Frontline International, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 60030056 |
| Manufacturer Part # | 60030056 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 13" |
| Weight | 33.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frontline International, Inc. 60030056 Pump & Motor
$1,449.17
$1,584.03
You save
$134.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frontline International, Inc. 60030056 Pump & Motor
