$402.02
$417.47
Compare Price
You save
$15.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frontline International, Inc. 70020010 10ss Caddy Filter Basket
Item:
#1475623
Technical details
| Manufacturer | Frontline International, Inc. |
|---|---|
| Model Number | 70020010 |
| Manufacturer Part # | 70020010 |
| Height | 7.9" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 16.3" |
| Weight | 3.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frontline International, Inc. 70020010 10ss Caddy Filter Basket
$402.02
$417.47
You save
$15.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frontline International, Inc. 70020010 10ss Caddy Filter Basket
