Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frosty Factory Of America Corp. F0811 Switch Fill Light Float
Item:
#1474768
Technical details
| Manufacturer | Frosty Factory Of America Corp. |
|---|---|
| Model Number | F0811 |
| Manufacturer Part # | F0811 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frosty Factory Of America Corp. F0811 Switch Fill Light Float
$34.61
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frosty Factory Of America Corp. F0811 Switch Fill Light Float
