$173.69
$189.86
Compare Price
You save
$16.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 02-2001-0001 Refractometer 0 30 Brix
Item:
#1470328
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 02-2001-0001 |
| Manufacturer Part # | 02-2001-0001 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 02-2001-0001 Refractometer 0 30 Brix
$173.69
$189.86
You save
$16.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 02-2001-0001 Refractometer 0 30 Brix
