Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-0047-K004 Nozzle Kit Mflv .313 Flat
Item:
#1471316
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-0047-K004 |
| Manufacturer Part # | 12-0047-K004 |
| Height | 1.6" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-0047-K004 Nozzle Kit Mflv .313 Flat
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-0047-K004 Nozzle Kit Mflv .313 Flat
