$187.67
$194.88
Compare Price
You save
$7.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12-0301-S001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-0301-S001 Beater Bar Assy 56x/77x
Item:
#1322813
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-0301-S001 |
| Manufacturer Part # | 12-0301-S001 |
| Height | 1" |
| Width | 6" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-0301-S001 Beater Bar Assy 56x/77x
$187.67
$194.88
You save
$7.21
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-0301-S001 Beater Bar Assy 56x/77x
