Free Shipping
Free Shipping
$2,098.50
$2,179.10
Compare Price
You save
$80.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12-2599-015L
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-2599-015L Kit Led Door Assembly 554 7 11
Item:
#1470786
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-2599-015L |
| Manufacturer Part # | 12-2599-015L |
| Height | 4" |
| Width | 24" |
| Depth | 31.5" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-2599-015L Kit Led Door Assembly 554 7 11
$2,098.50
$2,179.10
You save
$80.60
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-2599-015L Kit Led Door Assembly 554 7 11