$61.02
$97.93
Compare Price
You save
$36.91
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-2602-0001 Temperature Sensor Kit Rtd
Item:
#1149461
Technical details
| Fits with Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-2602-0001 |
| Manufacturer Part # | 12-2602-0001 |
| Height | 0.67" |
| Width | 0.06" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-2602-0001 Temperature Sensor Kit Rtd
$61.02
$97.93
You save
$36.91
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-2602-0001 Temperature Sensor Kit Rtd

