$68.05
$70.67
Compare Price
You save
$2.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-2607-0001 Rebuild Kit Co2 Reg (ro6 1h9 N
Item:
#1471342
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-2607-0001 |
| Manufacturer Part # | 12-2607-0001 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-2607-0001 Rebuild Kit Co2 Reg (ro6 1h9 N
$68.05
$70.67
You save
$2.62
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-2607-0001 Rebuild Kit Co2 Reg (ro6 1h9 N