$217.94
$226.31
Compare Price
You save
$8.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-2944-2001 Valve Sbv
Item:
#1321258
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-2944-2001 |
| Manufacturer Part # | 12-2944-2001 |
| Height | 3.65" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-2944-2001 Valve Sbv
$217.94
$226.31
You save
$8.37
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-2944-2001 Valve Sbv