$709.49
$736.74
Compare Price
You save
$27.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-3116-0083 Harness Analog 773 V1
Item:
#1471386
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-3116-0083 |
| Manufacturer Part # | 12-3116-0083 |
| Height | 3.05" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-3116-0083 Harness Analog 773 V1
$709.49
$736.74
You save
$27.25
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-3116-0083 Harness Analog 773 V1
