Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-3116-0152 Harness Power 774 Remote
Item:
#1471387
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-3116-0152 |
| Manufacturer Part # | 12-3116-0152 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-3116-0152 Harness Power 774 Remote
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-3116-0152 Harness Power 774 Remote