Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12-9100-0018
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 12-9100-0018 Assembly Control/dio Boar D 562id
Item:
#1322984
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 12-9100-0018 |
| Manufacturer Part # | 12-9100-0018 |
| Height | 3" |
| Width | 23.15" |
| Depth | 23.8" |
| Weight | 1.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 12-9100-0018 Assembly Control/dio Boar D 562id
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 12-9100-0018 Assembly Control/dio Boar D 562id
