Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 14-2235-0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 14-2235-0003 Sensor 0 200 Psig Braze In
Item:
#1471409
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 14-2235-0003 |
| Manufacturer Part # | 14-2235-0003 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 3.9" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 14-2235-0003 Sensor 0 200 Psig Braze In
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 14-2235-0003 Sensor 0 200 Psig Braze In
