Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 17-0221-0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 17-0221-0004 Plate Splash 550
Item:
#1470795
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 17-0221-0004 |
| Manufacturer Part # | 17-0221-0004 |
| Height | 1.25" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 17-0221-0004 Plate Splash 550
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 17-0221-0004 Plate Splash 550
