Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 17-2603-0001 Cup Rest 564
Item:
#1471417
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 17-2603-0001 |
| Manufacturer Part # | 17-2603-0001 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 17-2603-0001 Cup Rest 564
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 17-2603-0001 Cup Rest 564
