Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 18-0616-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 18-0616-0001 Retaining Ring External Ss F
Item:
#1322996
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 18-0616-0001 |
| Manufacturer Part # | 18-0616-0001 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 18-0616-0001 Retaining Ring External Ss F
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 18-0616-0001 Retaining Ring External Ss F
