Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20-0121-0021
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 20-0121-0021 Air Filter 562 W/al Grid Sho
Item:
#1471432
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 20-0121-0021 |
| Manufacturer Part # | 20-0121-0021 |
| Height | 0.5" |
| Width | 14.15" |
| Depth | 14.9" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 20-0121-0021 Air Filter 562 W/al Grid Sho
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 20-0121-0021 Air Filter 562 W/al Grid Sho
