$47.88
$49.72
Compare Price
You save
$1.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 20-2008-0021 Air Filter 563 W/al Grid Sho
Item:
#1471438
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 20-2008-0021 |
| Manufacturer Part # | 20-2008-0021 |
| Height | 0.5" |
| Width | 14.95" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 20-2008-0021 Air Filter 563 W/al Grid Sho
$47.88
$49.72
You save
$1.84
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 20-2008-0021 Air Filter 563 W/al Grid Sho
