Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 22-2243-0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 22-2243-0003 Bib Connector Green Peps I
Item:
#1322997
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 22-2243-0003 |
| Manufacturer Part # | 22-2243-0003 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 22-2243-0003 Bib Connector Green Peps I
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 22-2243-0003 Bib Connector Green Peps I
