$315.53
$327.66
Compare Price
You save
$12.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 30-0105-0001 Condenser Fan Motor 50/60 Hz
Item:
#1322825
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 30-0105-0001 |
| Manufacturer Part # | 30-0105-0001 |
| Height | 8" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 12.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 30-0105-0001 Condenser Fan Motor 50/60 Hz
$315.53
$327.66
You save
$12.13
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 30-0105-0001 Condenser Fan Motor 50/60 Hz