$173.65
$180.32
Compare Price
You save
$6.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 34-2030-0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 34-2030-0004 Pump Water Flojet
Item:
#1471452
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 34-2030-0004 |
| Manufacturer Part # | 34-2030-0004 |
| Height | 3.65" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 34-2030-0004 Pump Water Flojet
$173.65
$180.32
You save
$6.67
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 34-2030-0004 Pump Water Flojet
