Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 36-2040-0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 36-2040-0004 Condenser W/ Filter Holder 56
Item:
#1471455
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 36-2040-0004 |
| Manufacturer Part # | 36-2040-0004 |
| Height | 13" |
| Width | 24" |
| Depth | 32" |
| Weight | 28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 36-2040-0004 Condenser W/ Filter Holder 56
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 36-2040-0004 Condenser W/ Filter Holder 56