$833.49
$865.50
Compare Price
You save
$32.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 70-2085-0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frozen Beverage Dispensers 70-2085-0002 Dio 2bbl Assembly
Item:
#1322831
Technical details
| Manufacturer | Frozen Beverage Dispensers |
|---|---|
| Model Number | 70-2085-0002 |
| Manufacturer Part # | 70-2085-0002 |
| Height | 3.1" |
| Width | 8.45" |
| Depth | 10.7" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frozen Beverage Dispensers 70-2085-0002 Dio 2bbl Assembly
$833.49
$865.50
You save
$32.01
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frozen Beverage Dispensers 70-2085-0002 Dio 2bbl Assembly
