Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 01082555SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 01082555SP Valve Protector Ii Sole Noid
Item:
#1234237
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 01082555SP |
| Manufacturer Part # | 01082555SP |
| Height | 1.4" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 01082555SP Valve Protector Ii Sole Noid
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 01082555SP Valve Protector Ii Sole Noid