Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 106-0572SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 106-0572SP Lh Spring Bracket Assy Slot
Item:
#1183754
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 106-0572SP |
| Manufacturer Part # | 106-0572SP |
| Height | 3.05" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 106-0572SP Lh Spring Bracket Assy Slot
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 106-0572SP Lh Spring Bracket Assy Slot

