$283.45
$294.34
Compare Price
You save
$10.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Frymaster .
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 106-1019SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 106-1019SP Fv H50/52 Flue Assy
Item:
#1185640
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 106-1019SP |
| Manufacturer Part # | 106-1019SP |
| Height | 2" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 106-1019SP Fv H50/52 Flue Assy
$283.45
$294.34
You save
$10.89
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 106-1019SP Fv H50/52 Flue Assy

