Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Dean .
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 106-6131SP
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 106-6131SP Lid Assy Filter Pan 242 4
Item:
#1204260
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 106-6131SP |
| Manufacturer Part # | 106-6131SP |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 7.8 lbs |
| Weight | 7.8 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 106-6131SP Lid Assy Filter Pan 242 4