$84.78
$88.04
Compare Price
You save
$3.26
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Frymaster 1060156SP Harness Fazolis Left 6 Pin
Item:
#1239043
Technical details
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 1060156SP |
| Manufacturer Part # | 1060156SP |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Frymaster 1060156SP Harness Fazolis Left 6 Pin
$84.78
$88.04
You save
$3.26
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 1060156SP Harness Fazolis Left 6 Pin